winieta-gl

WPŁATY ZA OBIADY W MIESIĄCU
GRUDZIEŃ 2019
15 DNI X 3,50= 52,50

Wpłaty należy uiścić do dnia 10.12.2019 u intendenta lub drogą elektroniczną:

Rachunek bankowy:

ul Krupnicza 8
33-100 Tarnów
Bank Handlowy w Warszawie S.A.

W tytule proszę podać: wpłata za obiad, nazwisko i imię dziecka, klasa.

Nie dokonanie wpłaty w terminie może skutkować decyzjami wynikającymi z zapisu Uchwały Nr XVIII/242/2008 Rady Miejskiej w Tarnowie z dnia 24 stycznia 2008 roku § 3 pkt. 4 w brzmieniu: „(..) W przypadku nie uiszczenia opłaty w terminie określonym w ust.2 zaprzestaje się wydawania posiłku począwszy od pierwszego dnia po terminie, aż do uiszczenia zaległej opłaty lub uzyskania przez ucznia decyzji ośrodka pomocy społecznej o przyznaniu pomocy w postaci gorącego posiłku”.

Nieobecności dzieci na obiedzie proszę zgłaszać przynajmniej dzień wcześniej intendentowi szkoły tel. 14 655 73 73 wew. 26.

W związku z potrąceniami wynikającymi ze zgłoszonych nieobecności dziecka na obiedzie prosimy, by na początku każdego miesiąca sprawdzić u intendenta szkoły kwotę, jaką należy wpłacić za żywienie dziecka.

"Piętnastka" utytułowana Certyfikatem "Szkoła Promująca Bezpieczeństwo”

Bezpieczeństwo dzieci jest priorytetem codziennych działań szkoły. W roku ubiegłym przystąpiliśmy do projektu Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa – "Szkoła Promująca Bezpieczeństwo". W maju tego roku zespół certyfikujący z Wydziału Prewencji KWP w Krakowie wizytował naszą szkołę w zakresie realizacji zadań ujętych w projekcie. Podczas tego audytu uzyskaliśmy maksymalną ilość punktów – 56 + 3 punkty dodatkowe, łącznie 59 punktów.

Nasze misie, miśki, misiaczki

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija. Miś nadal jest towarzyszem dzieci w świecie beztroskiej zabawy oraz przyjacielem-powiernikiem największych sekretów i tajemnic.

Spotkanie z żołnierzem

W czwartek,14 listopada w sali gimnastycznej miało miejsce spotkanie uczniów klas VII i VIII z przedstawicielem Wojska Polskiego. Porucznik Paweł Badon na wstępie zapoznał młodzież z rodzajami sił zbrojnych, szczególnie dokładnie prezentując Wojska Obrony Terytorialnej. Zwracając się do uczniów stojących przed wyborem szkoły ponadpodsatowej, omówił zasady rekrutacji do klas mundurowych, przedstawił korzyści i perspektywy wynikające z nauki w takiej klasie. Swoją prelekcję zakończył krótką informacją o działających w Polsce uczeln

DZIEŃ KROPKI W KLASACH STARSZYCH

Dzień Kropki jest świętem kreatywności, odkrywania talentów i pokonywania trudności. W naszej szkole cieszy się ono powodzeniem przede wszystkim w klasach młodszych. W tym roku do obchodów tego święta przyłączyli się również uczniowie klas starszych – klasa 5a, 5d i po raz kolejny – członkowie kółka plastycznego. Historia małej Ashti, która dzięki jednej, małej kropce uwierzyła w siebie, stała się inspiracją do przeprowadzenia różnorodnych, twórczych działań. Przyjrzyjmy się, jak to wyglądało w poszczeg&oa

Święto Niepodległości w klasach I-III

8 listopada 2019 r. uczniowie klasy III a z wych. p. Jolantą Ziobroń oraz uczniowie klasy III c z wych. p. Grażyną Barnaś, w trakcie apelu dla uczniów klas I – III przedstawili krótki montaż słowno – muzyczny z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Zuchowe obchody Święta Niepodległości

Zuchy jak co roku uczestniczyły w obchodach Święta Niepodległości. Występowały w naszej szkole na Apelu Niepodległościowym dla klas IV – VIII, śpiewając pieśni patriotyczne, a 11 listopada na zaproszenie Rady Osiedla Mościce uczestniczyły w miejskich obchodach 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Obchody rozpoczęły się Mszą św. za Ojczyznę w kościele Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Tarnowie-Mościcach.

Radosne Świętowanie Odzyskania Niepodległości

11 listopada w całym kraju obchodzono 101. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji 8 listopada odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia, którą przygotowały klasy 5b i 6a pod kierunkiem wychowawczyń – Pani Eweliny Bujak-Gut i Pani Magdaleny Włodek.

Matematyka a 11 Listopada

Z okazji 101. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, uczniowie klasy 4b wraz z wychowawczynią p. K. Góryjowską wykonali okolicznościowe kokardy narodowe, które były pięknym dodatkiem do stroju galowego i nadawały uroczysty charakter świętu.

Mała książka - wielki człowiek - rusza ogólnopolska kampania dla dzieci

Od października 2019 r. nasza szkoła promuje akcję „Mała książka - wielki człowiek” i serdecznie zaprasza rodziców i dzieci do czytania. Każde dziecko z klasy pierwszej otrzymało w prezencie wyjątkową wyprawkę czytelniczą na dobry czytelniczy start.

Witajcie w Akademii Pana Kleksa

Dnia 7 listopada 2019 roku uczniowie klasy 4a i 4b pod kierownictwem pani E. Chochołowicz zaprezentowali swoje umiejętności wokalno-aktorskie, goszcząc w klasie pani E. Majchrowskiej i pani M. Bednarz.

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA

cyfrowa-szkola-2