OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "PROJEKT KARTKI OD STRAŻAKÓW"

strazak konkursInformujemy, że komendant główny Państwowej Straży Pożarnej Szef Obrony Cywilnej Kraju gen. brygadier Leszek Suski ogłasza

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "PROJEKT KARTKI OD STRAŻAKÓW"

Celem konkursu jest popularyzacja wśród młodzieży szkolnej wiedzy na temat straży pożarnej poprzez sztukę. Zadanie polega na stworzeniu kartki okolicznościowej, którą chciałoby się dostać od strażaka. Tematem pracy jest KARTKA BOŻONARODZENIOWA lub WIELKANOCNA pt. „Kartka od strażaków." Konkurs jest otwarty dla wszystkich uczniów klas 1-6.

Technika: kolaż (płaski), malarstwo, grafika, rysunek. Praca nie może zawierać: elementów ruchomych, 3d, sypkich, odstających od powierzchni kartki, spożywczych, roślin itd.
Format: A5

Do pracy należy dołączyć wypełnioną przez Rodzicow Kartę zgłoszeniową i Klauzulę informacyjną (patrz: Załączniki).
Prace należy składać do dnia 12 kwietnia do p. Jolanty Szarkowicz – Baca

Wyłonienie zwycięzców nastąpi do 15 maja 2019 roku, a nagrodami w konkursie są tablety.

Pobierz: