winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

unnamed Chcąc zwiększyć bezpieczeństwo dzieci, nasza szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji "Bezpieczne wakacje 2017". Trwa ona od 22 maja do 30 września 2017 roku. Celem akcji jest podniesienie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w czasie wolnym, uświadomienie zagrożeń związanych z podróżą, wypoczynkiem.

 

Przez ostatnie dni w szkole pożądaną wiedzę uczniowie uzyskują podczas zajęć wychowawczych i w czasie zajęć w świetlicy szkolnej. Informacje dotyczące bezpieczeństwa zostały zamieszczone na tablicy wystawowej przy wejściu do szkoły oraz na jej stronie. W ramach  współpracy z instytucjami pomocowymi odbyło się szereg spotkań: prelekcje dotyczące bezpiecznego spędzania czasu nad wodą przeprowadził ratownik WOPR, o tym jak bezpiecznie przetrwać wakacje opowiadał pan dzielnicowy, na podobny temat wypowiadali się też strażnicy miejscy w klasach młodszych.

W ramach tej akcji zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie plastycznym - „Moje Bezpieczne Wakacje 2017” - (Nie)znane atrakcje mojego regionu - pod patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej.

Szczegóły konkursu:

https://bezpiecznewakacje.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=138&Itemid=603\

Bliższe informacje o akcji: https://bezpiecznewakacje.pl/