DSCF7562 16 maja 2017 r. uczniowie klasy II B z wychowawczynią - Panią Elżbietą Majchrowską zwiedzili wystawę EKSPLORATORIUM w Centrum Sztuki Mościce. Uczniowie samodzielnie przeprowadzali różnego rodzaju eksperymenty, które pomogły zrozumieć prawa fizyki, rozwiązywali zagadki logiczne oraz układali organy ludzkie na specjalnym fantomie. Zajęcia były bardzo ciekawą lekcją, z której dzieci wyniosły wiele informacji, jak również utrwaliły wiedzę zdobytą w szkole i na innych tego typu wystawach. Wszystkim dopisywały humory, był też czas na relaks na placu zabaw.

Stowarzyszenie Przyjazna Szkoła

spszkola

W ramach Akcji 1% nasza szkoła doposaża sukcesywnie sale lekcyjne, bibliotekę i świetlicę szkolną w krzesła nowej generacji  - ergonomiczne „Dobre krzesło”.  Poprzez swoją innowacyjną konstrukcję – wyzwala ono u dziecka samokontrolę w utrzymaniu prawidłowej postawy podczas siedzenia.

Z wad postawy się nie wyrasta. Oszczędźmy dzieciom problemów ze zdrowiem w przyszłości.