DSCF5850 Uczniowie klasy 6a, w ramach lekcji wychowawczej,  wykonali dla swoich Mam z okazji Dnia Matki prezent. Wystarczyła drobna inspiracja i wielka wyobraźnia, by wyczarować wspaniałe i niepowtarzalne dzieła. Jak się okazało, malowanie na kamieniach to świetna zabawa, a efekt końcowy jest zawsze oryginalny. Wierzymy, że prezenty wywołają uśmiech na twarzy każdej Mamy!

Stowarzyszenie Przyjazna Szkoła

spszkola

W ramach Akcji 1% nasza szkoła doposaża sukcesywnie sale lekcyjne, bibliotekę i świetlicę szkolną w krzesła nowej generacji  - ergonomiczne „Dobre krzesło”.  Poprzez swoją innowacyjną konstrukcję – wyzwala ono u dziecka samokontrolę w utrzymaniu prawidłowej postawy podczas siedzenia.

Z wad postawy się nie wyrasta. Oszczędźmy dzieciom problemów ze zdrowiem w przyszłości.