winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSC 0305 Zawody Rejonowe w Piłce Ręcznej Szkół Podstawowych odbyły się przy udziale czterech drużyn. Nasza reprezentacja startowała ze zmiennym szczęściem. Po dwóch wysokich wygranych z Porąbką Uszewską 17:4 i Dąbrową Tarnowską 15:3 w decydującym o pierwszym miejscu meczu z SP 1 Skrzyszów porażka 6:8. Drużyna uplasowała się na 2. miejscu, co nie pozwoliło na grę w finale wojewódzkim. 19.05 w Szkole Podstawowej nr 5 odbył się VIII Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt w ramach uczczenia 9 rocznicy śmierci Agaty Mróz- Olszewskiej. Reprezentacja naszej szkoły zajęła 4 miejsce występując w składzie: Gabrysia Bielecka, Maja Gawlik, Roksana Delimata, Julka Iwaniec, Weronika Klich, Ola Kocik, Monika Kopciuch, Kinga Marszałek, Oliwia Bajgier i Ola Kopacz.

Stowarzyszenie Przyjazna Szkoła

 

spszkola

W ramach Akcji 1% nasza szkoła doposaża sukcesywnie sale lekcyjne, bibliotekę i świetlicę szkolną w krzesła nowej generacji  - ergonomiczne „Dobre krzesło”.  Poprzez swoją innowacyjną konstrukcję – wyzwala ono u dziecka samokontrolę w utrzymaniu prawidłowej postawy podczas siedzenia. 

Z wad postawy się nie wyrasta. Oszczędźmy dzieciom problemów ze zdrowiem w przyszłości.