winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSC 3747 24  maja  2017 r. uczniowie klasy II a wraz z panią B. Pawłowską po raz kolejny gościli na zajęciach w Bibliotece Pedagogicznej w Tarnowie. Tym razem celem lekcji było przybliżenie uczniom w bardzo przystępny sposób postaci Marii Skłodowskiej-Curie. Najpierw dzieci z uwagą wysłuchały audiobooka o życiu i dokonaniach tej znakomitej Polki. Następnie przy użyciu tabletów rozwiązywały test wyboru do wysłuchanego tekstu. Rywalizacja między grupami była bardzo emocjonująca i sprawiła wszystkim wiele radości. Na koniec dzieci z dużym zaangażowaniem wykonały ciekawe eksperymenty. I tym razem wizyta w Bibliotece była ciekawym i bardzo miłym przeżyciem. Dzieci wróciły z niej bogatsze w wiedzę i bardzo zadowolone.

Stowarzyszenie Przyjazna Szkoła

 

spszkola

W ramach Akcji 1% nasza szkoła doposaża sukcesywnie sale lekcyjne, bibliotekę i świetlicę szkolną w krzesła nowej generacji  - ergonomiczne „Dobre krzesło”.  Poprzez swoją innowacyjną konstrukcję – wyzwala ono u dziecka samokontrolę w utrzymaniu prawidłowej postawy podczas siedzenia. 

Z wad postawy się nie wyrasta. Oszczędźmy dzieciom problemów ze zdrowiem w przyszłości.