winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSCF5948 31 maja 2017r., w przeddzień Dnia Dziecka, uczniowie klasy 6a  oraz wychowawczyni, p. K. Góryjowska odwiedzili interaktywną wystawę edukacyjną EXPLORATORIUM w Mościckim Centrum Kultury. Stanowiska doświadczalne pozwoliły uczniom zapoznać się z podstawowymi prawami fizyki, astronomii, biologii, logiki i matematyki. Wszyscy świetnie się bawili. Była to nietypowa, niezapomnniana lekcja. Po zakończeniu warsztatów czekał na uczniów plac zabaw, na którym doskonale się zrelaksowali. Była też słodka niespodzianka, więc wszyscy zgodnym chórem zawołali „Kochamy Dzień Dziecka”!  

 

Stowarzyszenie Przyjazna Szkoła

 

spszkola

W ramach Akcji 1% nasza szkoła doposaża sukcesywnie sale lekcyjne, bibliotekę i świetlicę szkolną w krzesła nowej generacji  - ergonomiczne „Dobre krzesło”.  Poprzez swoją innowacyjną konstrukcję – wyzwala ono u dziecka samokontrolę w utrzymaniu prawidłowej postawy podczas siedzenia. 

Z wad postawy się nie wyrasta. Oszczędźmy dzieciom problemów ze zdrowiem w przyszłości.