30. września, po zakrojonej na szeroką skalę kampanii wyborczej, w naszej szkole zostały przeprowadzone wybory do Samorządu Uczniowskiego poprzedzone kampanią wyborczą. Startowało 10 kandydatów. Po zliczeniu wszystkich głosów okazało się, że zwycięzcą została Martyna Chmiel z klasy 5c. Na drugiej pozycji znalazła się natomiast Weronika Czaja z klasy 6b.

Podczas zebrania powyborczego ustalone zostały również poszczególne sekcje. I tak, w zaszczytnych ławach Samorządu Uczniowskiego zasiedli:

PRZEWODNICZĄCA:

sekcja-EKO

Stowarzyszenie Przyjazna Szkoła

spszkola

W ramach Akcji 1% nasza szkoła doposaża sukcesywnie sale lekcyjne, bibliotekę i świetlicę szkolną w krzesła nowej generacji  - ergonomiczne „Dobre krzesło”.  Poprzez swoją innowacyjną konstrukcję – wyzwala ono u dziecka samokontrolę w utrzymaniu prawidłowej postawy podczas siedzenia.

Z wad postawy się nie wyrasta. Oszczędźmy dzieciom problemów ze zdrowiem w przyszłości.