DSCF6073 Przełom listopada i grudnia w klasie II B obfitował w miłe spotkania. Odbyły się tradycyjne „Andrzejki”, przed którymi uczniowie w grupach samodzielnie przygotowali wróżby dla swoich koleżanek i kolegów. Wiele radości dostarczyły dzieciom próby odgadnięcia, co je czeka w przyszłości – tej bliższej i dalszej. Z przymrużeniem oka uczniowie wróżyli, jakie zawody będą wykonywali w przyszłości oraz imiona osób, które będą im bliskie. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku i tańców. 6 grudnia z kolei, do sali przybył miły gość – Mikołaj. Wychowawczyni klasy, Pani Elżbieta Majchrowska potwierdziła, że dzieci dobrze się uczą i starają się być grzeczne. Uczniowie dostali prezenty i radości nie było końca...

Stowarzyszenie Przyjazna Szkoła

spszkola

W ramach Akcji 1% nasza szkoła doposaża sukcesywnie sale lekcyjne, bibliotekę i świetlicę szkolną w krzesła nowej generacji  - ergonomiczne „Dobre krzesło”.  Poprzez swoją innowacyjną konstrukcję – wyzwala ono u dziecka samokontrolę w utrzymaniu prawidłowej postawy podczas siedzenia.

Z wad postawy się nie wyrasta. Oszczędźmy dzieciom problemów ze zdrowiem w przyszłości.