20170123 113726 23 stycznia 2017 r. uczniowie klas: 5c i 6a, z wychowawcami: p. Karoliną Góryjowską i p. Józefem Bommersbachem zażywali zimowych sportów na lodowisku TOSiR. Przed zbliżającymi się feriami wszyscy doskonalili jazdę na łyżwach. Było wiele emocji, wśród których dominowała radość! Perspektywa czasu wolnego wywoływała uśmiech na twarzach i dawała poczucie wolności. Wszyscy byli szczęśliwi. Chcieliby mieć więcej takich zajęć.

Stowarzyszenie Przyjazna Szkoła

spszkola

W ramach Akcji 1% nasza szkoła doposaża sukcesywnie sale lekcyjne, bibliotekę i świetlicę szkolną w krzesła nowej generacji  - ergonomiczne „Dobre krzesło”.  Poprzez swoją innowacyjną konstrukcję – wyzwala ono u dziecka samokontrolę w utrzymaniu prawidłowej postawy podczas siedzenia.

Z wad postawy się nie wyrasta. Oszczędźmy dzieciom problemów ze zdrowiem w przyszłości.