winieta-gl

WPŁATY  ZA OBIADY W MIESIĄCU

LISTOPADZIE 2022
19 DNI X 5,50zł = 104,50zł 

Wpłaty należy uiścić do dnia 10.11.2022 u intendenta lub drogą elektroniczną:

Rachunek bankowy: 
Szkoła Podstawowa Nr 15
ul Krupnicza 8
33-100 Tarnów
34 1020 4955 0000 7902 0267 7599
PKO Bank Polski S.A.

W tytule proszę podać: wpłata za obiad, nazwisko i imię dziecka, klasa.

Nie dokonanie wpłaty w terminie może skutkować decyzjami wynikającymi z zapisu Uchwały Nr XVIII/242/2008 Rady Miejskiej w Tarnowie z dnia 24 stycznia  2008 roku

3 pkt. 4 w brzmieniu: „(..) W przypadku nie uiszczenia opłaty w terminie określonym w ust.2 zaprzestaje się wydawania posiłku począwszy od pierwszego dnia po terminie, aż do uiszczenia zaległej opłaty lub uzyskania przez ucznia decyzji ośrodka pomocy społecznej o przyznaniu pomocy w postaci gorącego posiłku”.

Nieobecności dzieci na obiedzie proszę zgłaszać przynajmniej dzień wcześniej intendentowi szkoły tel. 14 655 73 73 wew. 26.

W związku z potrąceniami wynikającymi ze zgłoszonych nieobecności dziecka na obiedzie prosimy, by na początku każdego miesiąca sprawdzić u intendenta szkoły kwotę, jaką należy wpłacić za żywienie dziecka.

Wspomnienie o panu Andrzeju Kobylańskim

14 listopada odszedł od nas pan Andrzej Kobylański, wieloletni pracownik naszej szkoły. Nauczyciel, troskliwy wychowawca, opiekun młodzieży, a także miłośnik gór i niestrudzony turysta.

Szkolne warsztaty plastyczno–techniczne w ramach TUS

3…2..1… Start! I odpaliła – nasza szkolna międzyklasowa rakieta. Piękna, kolorowa, wieloelementowa – powstała dzięki pomysłowości i zaangażowaniu reprezentantów klas 4–8 podczas warsztatów przeprowadzonych przez p. Jolantę Szarkowicz–Bacę i p. S. Chrapustę.

Pasowanie na Ucznia

W czwartek 27 października br. w naszej szkole odbyła się ceremonia ślubowania uczniów klas pierwszych. Wydarzenie to wzbudza zawsze wiele emocji zarówno wśród uczniów i nauczycieli, jak i wśród rodziców.

Sukces Kai Pasak

26 października 2022 r. zostały ogłoszone wyniki międzyszkolnego konkursu na opracowanie wierszyka zachęcającego do segregowania odpadów, zorganizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Efektywności Energetycznej i Rozwoju Odnawialnych Źródeł Energii „Helios”.

8a odkrywa świat nauki

25 października 2022 r. mieliśmy okazję zobaczyć wystawę i Planetarium w Pasażu Odkryć, w Tarnowie. Podczas pobytu obejrzeliśmy pięć pracowni, z których każda przedstawiała świat w inny sposób.

XXIII Przegląd Filmów Ekologicznych EKOŚWIAT

We wtorek, 25 października 2022 r., uczniowie klas I–III naszej szkoły uczestniczyli w XXIII Przeglądzie Filmów Ekologicznych EKOŚWIAT zorganizowanym przez Urząd Miasta Tarnowa oraz Tarnowskie Centrum Kultury. W ramach przeglądu obejrzeli film „Jeżyk i przyjaciele”, w reżyserii Reginy Welker i Niny Wels.

„Koduj z klasą (1 c)”

Uczniowie klasy 1c pod opieką swojej wychowawczyni p. Małgorzaty Bednarz, w poniedziałek, 24 X 2022 r. po raz kolejny uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych przez Bibliotekę Pedagogiczną w Tarnowie.

„Pierwsze dni w szkole, czyli integracja z Pippi Pończoszanką” klasy 1c

W poniedziałek, 10 września, uczniowie  klasy 1c, pod opieką wychowawczyni p. Małgorzaty Bednarz uczestniczyli w zajęciach w Bibliotece Pedagogicznej, których celem była integracja nowej grupy i adaptacja w środowisku szkolnym. Tematem spotkania były „Pierwsze dni w szkole, czyli integracja z Pippi Pończoszanką”.

Moja przyszłość zaczyna się dzisiaj

(planowanie ścieżki edukacyjno-zawodowej, zainteresowania i predyspozycje zawodowe) Dnia 21 października br. w klasie 8a i 8b odbyły się zajęcia z doradztwa zawodowego prowadzone przez panie z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tarnowie – mgr Wiolettę Rymanowską  i mgr Darię Tyro. Podczas spotkania mogliśmy dowiedzieć się czegoś więcej o nas samych, poprzez odkrywanie swoich talentów, zalet i cech charakteru.

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA

cyfrowa-szkola-2

 

 

mam-6-lat
bezpieczny-puchatek

edunet