winieta-gl

WPŁATY  ZA OBIADY W  MIESIĄCU MARCU 2021

23 DNI X 4,00 = 92,00

Wpłaty należy uiścić do dnia 10.03.2021 u intendenta lub drogą elektroniczną :

Rachunek bankowy:
Szkoła Podstawowa Nr 15
ul Krupnicza 8
33-100 Tarnów
37 1030 1250 0000 0000 8802 8058
Bank Handlowy w Warszawie S.A.

W tytule proszę podać: wpłata za obiad, nazwisko i imię dziecka, klasa.
Nie dokonanie wpłaty w terminie może skutkować decyzjami wynikającymi z zapisu Uchwały Nr XVIII/242/2008 Rady Miejskiej w Tarnowie z dnia 24 stycznia  2008 roku 3 pkt. 4 w brzmieniu: „(..) W przypadku nie uiszczenia opłaty w terminie określonym w ust.2 zaprzestaje się wydawania posiłku począwszy od pierwszego dnia po terminie, aż do uiszczenia zaległej opłaty lub uzyskania przez ucznia decyzji ośrodka pomocy społecznej o przyznaniu pomocy w postaci gorącego posiłku”.

Nieobecności dzieci na obiedzie proszę zgłaszać przynajmniej dzień wcześniej intendentowi szkoły tel. 14 655 73 73 wew. 26. W związku z potrąceniami wynikającymi ze zgłoszonych nieobecności dziecka na obiedzie prosimy, by na początku każdego miesiąca sprawdzić u intendenta szkoły kwotę, jaką należy wpłacić za żywienie dziecka.

UWAGA, UWAGA!

UWAGA, UWAGA! Wracamy do szkoły, to już prawie pewne:-) Klasy 1-3 już uczą się stacjonarnie, niedługo, całkiem możliwe, że dołączą do nich pozostali. Cieszymy się, ale ... gdzieś tam czai się niepewność, jak to będzie. Nie martwcie się! Będzie dobrze - wracacie do miejsca, które dobrze znacie. Wspólnymi siłami poradzimy sobie z obawami, ocenami, frekwencją. Razem damy radę! Wracajcie, bo stęskniliśmy się bardzo za Wami! Autor filmiku: Anna Janicka https://biteable.com/watch/2947394/4bdfb0c7d559a5e42db7929caca13e35edf88140

Dzień Bezpiecznego Internetu 2021

W lutym cała społeczność szkolna włączyła się do obchodów (Tygo)Dnia Bezpiecznego Internetu. Jako współorganizatorzy tegorocznych działań otrzymaliśmy od głównego *organizatora tego wydarzenia podziękowanie i zaświadczenie o udziale. *W Polsce od 2005 roku jest nim Polskie Centrum Programu Safer Internet (PCPSI).Szczegółowy opis podjętych w naszej szkole przedsięwzięć, zarówno w klasach 1-3, jak i 4-8, został już opisany w szczegółowych relacjach, które można znaleźć pod poniższymi linkami:

(TY)Dzień Bezpiecznego Internetu 2021 w klasach 4–8

Tradycyjnie, jak co roku, miesiąc luty był w naszej szkole czasem zintensyfikowanych działań propagujących zasady bezpiecznego korzystania z sieci. Wiąże się to z Dniem Bezpiecznego Internetu, który przypadł na 9 lutego, a w naszej szkole był obchodzony cały tydzień.

Sukces pana Mariusza Łabuza

Z niekłamaną radością i dumą informujemy, że pracujący w naszej szkole katecheta, pan Mariusz Łabuz, zwyciężył w plebiscycie Mój Katecheta - słucha, rozumie, towarzyszy. Plebiscyt został zorganizowany przez RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz. Patronem wydarzenia był biskup tarnowski Andrzej Jeż.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO „TY, WIRUSIE, JESTEŚ ZŁY!”

W dniu 5 marca br. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny zorganizowany przez bibliotekę szkolną dla uczniów klas 1–3. Temat konkursu nawiązywał do zagrożeń czyhających na dzieci w Internecie, a jego tytuł brzmiał: „Ty, wirusie, jesteś zły!”. Powstałe prace miały przedstawiać jedno z zagrożeń występujących w sieci. Zadaniem uczestników było przedstawienie go  w formie „złego wirusa”. Celem konkursu było uświadomienie niebezpieczeństw, na jakie narażeni są internauci. Do biblioteki wpłynęło aż 135 prac.

Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Internetowy

Uczniowskie zespoły z klas 7c, 7a oraz 8a reprezentowały Szkołę Podstawową nr 15 im. Józefa Bema w Ogólnopolskim Wiosennym Festiwalu Internetowym zorganizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej w dniu 23 marca 2021 r. W ramach Festiwalu zespoły rozwiązały zadania związane z tematami: zmiana klimatu różnorodność biologiczna produkcja i konsumpcja żywności produkcja i konsumpcja energii

Stypendyści Prezydenta Miasta Tarnowa

W marcu bieżącego roku przyznane zostały stypendia prezydenta Tarnowa za wybitne osiągnięcia naukowe i artystyczne uzyskane w roku szkolnym 2019/2020. Znalazły się na niej nazwiska 46 uczniów: 32 z nich wykazało się osiągnięciami naukowymi, pozostała 14 uzyskała tytuł laureata w konkursach artystycznych. Wśród wyróżnionych są dwaj uczniowie SP nr 15, którzy otrzymali stypendia za wybitne osiągniecia naukowe z historii: Krzysztof Łata z klasy 7c i Olivier Patorski z klasy 7a.      W tym roku, z uwagi na pandemię koronawirusa, urocz

XXVI Konkurs Historyczny

XXVI Konkurs Historyczny im. majora Marka Gajewskiego, „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy” – konkurs tematyczny dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych 2020/2021 18 lutego 2021 roku przeprowadzone zostały rejonowe eliminacje  XXVI Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego, „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach  972-1514. Od Cedyni do Orszy”. Z radością informujemy, że uczeń naszej szkoły Krzysztof Łata z klasy 7 c uzyskał bardzo dobry wynik z testu konkursowego i zakwalifikow

VII POWIATOWY KONKURS WIEDZY O JÓZEFIE PIŁSUDSKIM

Patronat nad konkursem objęli: Małopolski Kurator Oświaty, Prezydent Miasta Tarnowa, Instytut Pamięci Narodowej, Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, Związek Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej, Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. Józefa Piłsudskiego w Tarnowie. Patronat medialny: RDN Małopolska.

Uczennice naszej szkoły w gronie nagrodzonych przez Bibliotekę Pedagogiczną

W środę 3 marca 2021 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Tarnowie odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu „Bądź bezpieczny w Internecie”. Tegoroczna edycja była wyjątkowa. Po pierwsze, Biblioteka Pedagogiczna otrzymała rekordową liczbę prac (129), których twórcy wykazali się niezwykłym zaangażowaniem i kreatywnością.

202101291022001

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA

cyfrowa-szkola-2

 

 

mam-6-lat
bezpieczny-puchatek

edunet