winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSCF1035Kolejny raz zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w EKO-Konkursie, wystartowaliśmy już 14 września! Pomagając środowisku naturalnemu zbieramy: butelki, zakrętki, baterie i makulaturę.

Konkurs trwa do 27 maja 2016r. Dla najaktywniejszych przewidziane są 3 indywidualne nagrody za I, II i III miejsce w zbiórce butelek, baterii, zakrętek i makulatury oraz wyróżnienia. Dla klas 4-6 dwa razy w roku przyznajemy punkty w konkursie „Najlepsza Klasa”. W tym roku szkolnym za prowadzenie EKO-Konkursu odpowiadają uczniowie klasy 5A.

Butelki, zakrętki i makulaturę należy przynosić w zawiązanej reklamówce lub worku i zostawiać pod schodami przy sali korekcyjnej. Wyznaczeni uczniowie będą odbierać z sali lekcyjnych baterie. Na klasowych listach zapisujemy ile sztuk (butelek, zakrętek i baterii) oraz ile kg (makulatury) przynosimy do szkoły.

Pamiętaj, ekologicznie – znaczy logicznie! 

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA