winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

11-rodzinaW dniu 16 maja 2014 miało miejsce uroczyste rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Plastycznego „Ja i moje rodzina”. Konkurs cieszył się dużym powodzeniem, napłynęło na niego bardzo wiele prac. Jury miało pełne ręce roboty: wiele z zebranych prac zaslugiwało na dostrzeżenie, trudno było wybrać te najlepsze...

Dyplomy, nagrody i wyróżnienia przyznano laureatom w 3 kategoriach: 1) klasy I-III, 2) klasy IV – VI i 3) gimnazjum. Zostały one wręczone przez Panią Dyrektor Gimnazjum „Piętnastka” - Barbarę Tykę i Panią Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 15 –Teresę Kot.

Wszystkie prace, które napłynęły na konkurs, zostały wyeksponowane na wystawie na korytarzu szkolnym.

 

Oto nagrodzeni i wyróżnieni:

GIMNAZJUM:

I miejsce Izabella Kuczek
II miejsce Aleksandra Król
III miejsce Wiktoria Kozioł

Klasy I-III:

I miejsce Agnieszka Karaś,
II miejsce Jan Martowicz Julia Wajda
III miejsce Szymon Staudt, Zuzanna Nowak, Zuzanna Jarosz, Julita Baut

Klasy IV - IV

I miejsce Katarzyna Olbracht
II miejsce Olga Ciochoń

Wyróżnienia:

Emilia Grysiewicz, Amelia Bogacz, Zuzanna Wawrzon, Julia Peciak, Emilia Krzemińska

Wszystkim gratulujemy i zapraszamy do kolejnych konkursów!

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA