winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

W tym roku szkolnym do zabawy z matematyką zaprosiliśmy również uczniów klas szóstych, dla których przygotowaliśmy konkurs „Matematyczny As Szóstych Klas”. Celem konkursu była promocja uzdolnionej matematycznie młodzieży, rozwijanie umiejętności matematycznych uczniów, popularyzacja matematyki i doskonalenie umiejętności szybkiego liczenia z wykorzystaniem własności działań. Konkurs odbył się w dwóch etapach. Pierwszy etap, w którym wzięło udział 27 szóstoklasistów, został przeprowadzony 13 maja 2016r. Wyłonił on 23 najlepiej liczących uczniów, którzy zakwalifikowali się do etapu drugiego. Drugi etap miał miejsce 20 maja 2016r. Do konkursu przystąpiło 22 uczniów, z których zwycięzcami zostali:

  1. Blicharz Wojciech z kl. VI b
  2. Zacharek Nikodem z kl. VI b
  3. Kaliciński Wiktor z kl. Via
  4. Łata Anna z kl. VI a
    Płachta Dominik z kl. VI c
    Wiejaczka Jan z kl. VI a
  5. Orlow Natalia z kl. VI b
  6. Tarczoń Igor z kl. VI a

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA W GIMNAZJUM!

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA