Kalendarium 2014-2015

Wrzesień

• Nasza szkoła współorganizatorem festynu w ramach akcji  „Bezpieczne pierwszaki”.
  • Wycieczka uczniów klas szóstych do Kolbergu w Niemczech.

Październik

• III miejsce drużyny trzecioklasistów w składzie: Feliks Kulczyk, Nina Sławieniak, Zuzanna Czerwińska, Filip Klucznik i Filip Jarmuła w „Małej Olimpiadzie Ekologicznej”.
  • Podziękowanie dla szkoły za aktywną pracę w innowacyjnym projekcie małopolskim DIAMENT – „Twórczo odkrywam świat”.
  • Emilia Góryjowska z kl. V b laureatką Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Papież, który kochał góry”.
  • Międzynarodowy Miesiąc Dobroci dla Zwierząt – naszej szkoły włączyła się do akcji „Przemów ludzkim gestem".

• Nasza szkoła przystępuje do udziału w kampanii społecznej „Biała Wstążka”.
  • I miejsce Emilii Góryjowskiej z kl. V b oraz II miejsce Oliwii Gawlik z kl. VI b w „I Tarnowskim Konkursie Wiedzy o Józefie Piłsudskim” pod patronatem Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa, (kategoria plakat).
  • Nasza szkoła przystępuje do programu profilaktycznego dla uczniów klas I – III „Bądź świetlikiem na drodze".

• Akcja charytatywna „Kuchnia dla ubogich”.
  • III miejsce Anny Pierzchały z kl. VI b oraz Martyny Chmiel z kl. VI c w konkursie plastyczno-językowym „Najciekawsza Kartka Bożonarodzeniowa”.
  • II miejsce Marii Korczak z kl. I d oraz III miejsce Martyny Chrupek z kl. I d w międzyszkolnym konkursie literacko-plastycznym „Jesienna zakładka”.

Styczeń

• Emilia Góryjowska z kl. V b oraz Dawid Dulian z kl. VI c laureatami Międzyszkolnego  Konkursu Plastycznego „Projekt stroju karnawałowego”.
  • III miejsce Laury Podgórskiej z kl. I d w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek.

Marzec

• Stypendium Prezydenta Miasta Tarnowa otrzymał Jakub Hońdo za osiągnięcia naukowe.
  • Jakub Hońdo laureatem wojewódzkiego konkursu  historycznego „Wielcy Polacy – wybitni generałowe”.
  • Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Chłopców – III miejsce szkolnej drużyny.
  • II miejsce Aleksandry Augustyńskiej z kl. VI b w VII Konkursie Znajomości Języka Angielskiego z elementami Wiedzy o Wielkiej Brytanii i USA.
  • XXX Jubileuszowy Małopolski Przegląd Lalkowy w Żabnie szkolny teatrzyk „Wesoła Gromadka” w gronie nagrodzonych.

Kwiecień

• Maja Gawlik z kl. IV b, Emilia Góryjowska z kl. V b oraz Amelia Okarma z kl. V b.  laureatkami XXIV Małopolskiego Przeglądu Twórczości Dzieci i Młodzieży TRIADA 2015 pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty.
  • Jakub Hońdo z kl. VI b i Maciej Tyralik z kl. V c laureatami, a Kinga Kozińska i Michał Szczebak z kl. VI a finalistami etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972–1514. Od Cedyni do Orszy.”
  • I miejsce drużynowo oraz indywidualnie tytuły: Mistrz matematyki – Dawid Dulian z kl. VI c oraz Mistrz przyrody – Aleksandra Wrona z kl. VI c w IX Konkursie Matematyczno-Przyrodniczym „Obserwuję przyrodę i biegle liczę”.
  • Miłosz Adamczyk laureatem Kuratoryjnego Konkursu Biblijnego.

Maj

• III miejsce drużynowo dla: Darii Bieleckiej i Aleksandry Wrony z kl. VI c w Konkursie Interpretacji Teatralnej Wiersza dla Dzieci.
  • Finały Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców – drużyna dziewcząt - II miejsce, drużyna chłopców – III miejsce.
  • Mistrzostwa Szkół Podstawowych Piłce Siatkowej Dziewcząt – III miejsce szkolnej drużyny.
  • Dawid Dulian z kl. VI c zwycięzcą Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego „Gomoku”.
  • II miejsce Donaty Jaworek z kl. VI b w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Świat malowany kolorami wiosny”.

Czerwiec

• II miejsce Aleksandry Wrony z kl. VI c w konkursie literackim „Schwytaj Białego Kruka”.
  • I miejsce Donaty Jaworek z kl. VI b oraz II miejsce Oliwii Gawlik z kl. VI b w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Moje ulubione miejsce”.
  • „Europa bez barier” - nasza szkoła współorganizatorem Międzynarodowej Spartakiady Młodzieży Niepełnosprawnej.
  • Piknik szkolny pod hasłem „Odkrywaj talenty”.
  • III miejsce dla naszej szkoły w akcji zbierania baterii.