• Międzynarodowy Dzień Kropki – kontynuacja udziału uczniów naszej szkoły.
  • Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w szkole – kontynuacja akcji.
  • Udział naszej szkoły w akcji „Okulary dla Afryki”.
  • Nasza szkoła współorganizatorem festynu pod hasłem „Bądź bezpieczny, maluchu, w drogowym ruchu”.

Październik

• Udział naszej szkoły w akcji „Mała Książka – Wielki Człowiek” - ogólnopolskiej kampanii dla dzieci.
  • Udział naszej szkoły w ogólnopolskiej akcji Marzycielska Poczta.
  • „Nakręć się na pomaganie i wkręć do niego innych”- akcja charytatywna.
  • Kontynuacja udziału w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia przez uczniów naszej szkoły.
  • Nasza szkoła włączyła się w akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła Pamięta”.

Listopad

• „BohaterON – włącz historię!” udział w ogólnopolskiej kampanii.
  • Występ zuchów – uczniów naszej szkoły w miejskich obchodach 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
  • Kontynuacja udziału naszej szkoły w Światowym Dniu Życzliwości i Pozdrowień.
  • Kontynuacja udziału naszej szkoły w kampanii „Biała Wstążka”.
  • Nasza szkoła uzyskała Certyfikat „Szkoły Promującej Bezpieczeństwo”- Edycja 2019 – 2021.

Grudzień

• Do etapu wojewódzkiego XXV Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 – 1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej” zakwalifikowali się: Krzysztof Łata klasa 6d i Olivier Patorski klasa 6a.

• Kontynuacja udziału naszej szkoły w „Akademii Bezpiecznego Puchatka".
  • Obchody Dnia Bezpiecznego Internetu w naszej szkole.

Marzec

• Kurs pierwszej pomocy dla uczniów – szkolenia prowadzili ratownicy medyczni Państwowej Straży Pożarnej i Państwowego Ratownictwa Medycznego

Kwiecień

• Angelika Naleźny z kl. 8a zajęła II miejsce w VI Powiatowym Konkursie Wiedzy o Józefie Piłsudskim.

Maj

• Olivier Patorski z klasy 6a i Krzysztof Łata z klasy 6d laureatami etapu wojewódzkiego XXV Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 – 1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej” w roku szkolnym 2019/2020.

Czerwiec

• III miejsce Weroniki Dudek z kl. 6a w Pikniku Geograficznym organizowanym przez ZSOiT im. Jana Szczepanika w Tarnowie.
  • Nasza szkoła otrzymała od Gminy Miasta Tarnowa trzy laptopy, w ramach wspomagania nauczania, w ramach projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich „Zdalna szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”.

2020-2021

• Kontynuacja udziału naszej szkoły w Międzynarodowym Dniu Kropki.
  • Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w szkole – kontynuacja akcji.

Październik

• Kontynuacja udziału w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia.
  • Udział w ogólnopolskiej akcji Tygodnia Uczniowskiej SuperMocy.
  • Nasza szkoła uzyskała tytuł Szkoły Odkrywców w akcji Tygodnia Uczniowskiej SuperMocy.
  • Udział naszej szkoły w „Mała Książka – Wielki Człowiek” - ogólnopolskiej kampanii dla dzieci.

Listopad

• Nasza szkoła włączyła się do akcji „Nie jesteś sam” - wsparcie pacjentów na oddziałach covidowych w Tarnowie.
  • Uczniowie kl. 3b z wychowawczynią i rodzicami włączyli się do akcji „Paczka na Gwiazdkę”.
  • W Tarnowie i naszej szkole gościł Tibor Gerencsér, konsul generalny Węgier.

• Udział w kolejnej edycji (TY)Dzień Bezpiecznego Internetu.
  • Uczeń naszej szkoły Krzysztof Łata z klasy 7c zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego XXVI Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego, „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy” – konkurs tematyczny dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych 2020/2021.
  • Udział uczniów naszej szkoły w programie profilaktyczno-edukacyjnym „COVID-owy świat. Zdrowie psychiczne młodzieży”, organizowanym przez tarnowską Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną.
  • Nasza szkoła przyłączyła się do akcji charytatywnej „Wkręć się w pomaganie”.

Marzec

• Zosia Wałęga z klasy 2b zajęła II miejsce (ex aequo), III miejsce (ex aequo) Antonina Wózek z klasy 1c. w konkursie „Bądź bezpieczny w Internecie” Biblioteki Pedagogicznej w Tarnowie.
  • Olivier Patorski kl. 7a laureatem testu wiedzy o Józefie Piłsudskim.
  • Stypendia Prezydenta Miasta Tarnowaza wybitne osiągniecia naukowe z historii otrzymali: Krzysztof Łataz klasy 7c i Olivier Patorski z klasy 7a.

Kwiecień

• Nasza szkoła uzyskała certyfikat udziału w Akademii Bezpiecznego Puchatka.
  • Krzysztof Łata z klasy 7c uzyskał tytuł laureata w XXVI Konkursie Historycznym im. majora Marka Gajewskiego, „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy”.

Maj

• Akcja charytatywna dla Azylu „Pomoc Zwierzętom”
  • Katecheta naszej szkoły, pan Mariusz Łabuz laureatem plebiscytu „Mój katecheta”, przeprowadzonego przez radio RDN Małopolska.

Czerwiec

• Akcja charytatywna „Wielka Zbiórka Prezentów dla Dzieci z Domów Dziecka”.