Kalendarium 2019-2020

• Międzynarodowy Dzień Kropki – kontynuacja udziału uczniów naszej szkoły.
  • Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w szkole – kontynuacja akcji.
  • Udział naszej szkoły w akcji „Okulary dla Afryki”.
  • Nasza szkoła współorganizatorem festynu pod hasłem „Bądź bezpieczny, maluchu, w drogowym ruchu”.

Październik

• Udział naszej szkoły w akcji „Mała Książka – Wielki Człowiek” - ogólnopolskiej kampanii dla dzieci.
  • Udział naszej szkoły w ogólnopolskiej akcji Marzycielska Poczta.
  • „Nakręć się na pomaganie i wkręć do niego innych”- akcja charytatywna.
  • Kontynuacja udziału w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia przez uczniów naszej szkoły.
  • Nasza szkoła włączyła się w akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła Pamięta”.

• „BohaterON – włącz historię!” udział w ogólnopolskiej kampanii.
  • Występ zuchów – uczniów naszej szkoły w miejskich obchodach 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
  • Kontynuacja udziału naszej szkoły w Światowym Dniu Życzliwości i Pozdrowień.
  • Kontynuacja udziału naszej szkoły w kampanii „Biała Wstążka”.
  • Nasza szkoła uzyskała Certyfikat „Szkoły Promującej Bezpieczeństwo”- Edycja 2019 – 2021.

Grudzień

• Do etapu wojewódzkiego XXV Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 – 1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej” zakwalifikowali się: Krzysztof Łata klasa 6d i Olivier Patorski klasa 6a.

• Kontynuacja udziału naszej szkoły w „Akademii Bezpiecznego Puchatka".
  • Obchody Dnia Bezpiecznego Internetu w naszej szkole.

Marzec

• Kurs pierwszej pomocy dla uczniów – szkolenia prowadzili ratownicy medyczni Państwowej Straży Pożarnej i Państwowego Ratownictwa Medycznego

Kwiecień

• Angelika Naleźny z kl. 8a zajęła II miejsce w VI Powiatowym Konkursie Wiedzy o Józefie Piłsudskim.

Maj

• Olivier Patorski z klasy 6a i Krzysztof Łata z klasy 6d laureatami etapu wojewódzkiego XXV Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 – 1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej” w roku szkolnym 2019/2020.

Czerwiec

• III miejsce Weroniki Dudek z kl. 6a w Pikniku Geograficznym organizowanym przez ZSOiT im. Jana Szczepanika w Tarnowie.
  • Nasza szkoła otrzymała od Gminy Miasta Tarnowa trzy laptopy, w ramach wspomagania nauczania, w ramach projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich „Zdalna szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”.