winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSCF5035W październiku nasza szkoła włączyła się w obchody „Światowego Tygodnia Zwierząt”. W ramach obchodów Samorząd Uczniowski przeprowadził akcję „Przemów ludzkim gestem”. Celem tego przedsięwzięcia było zebranie karmy dla zwierząt. Uczniowie chętnie przynosili do biblioteki puszki i paczki z jedzeniem. Jego ilość przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Ten dar serca zasilił tarnowskie schronisko i niewątpliwie sprawił radość naszym czworonożnym przyjaciołom.

 

Do akcji włączyła się również nasza szkolna gazetka „Bemówka”. Dochód z całego nakładu październikowego numeru przeznaczony zostanie na zakup pożywienia dla zwierząt. W najbliższym czasie opiszemy, ile karmy udało się zakupić. Zamieścimy również relację z jej przekazania.

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA