winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSC 0881W środę 28 listopada w szkolnej bibliotece odbył się konkurs pięknego czytania zorganizowany przez p. Agnieszkę Białek. Uczestniczyli w nim uczniowie klas I-III, mistrzowie wyłonieni w drodze rywalizacji  klasowych. Celem  konkursu było przybliżenie dzieciom okoliczności i postaci związanych z odzyskaniem przez Polskę niepodległości oraz kształcenie umiejętności znalezienia się w określonej sytuacji. 

 


Każdy z uczestników miał do przeczytania trudny, ale ciekawy tekst o Józefie Piłsudskim. Poziom umiejętności uczniów był bardzo wysoki.

Jury w składzie: pani wicedyrektor Bogusława Hołda, bibliotekarka, pani Agnieszka Białek, wychowawca świetlicy, pani Agnieszka Kubala- Armatys oraz nauczycielka języka polskiego, pani Alina Skrabacz-Sowa miało dylemat, komu przyznać tytuł mistrza.

Werdykt jury był następujący:

KLASY I:
Mistrzem klas I została Emilka Hołda z klasy 1a
Wicemistrzami zostali: Maksymilian Kulesza z klasy 1b i Amelka Tyrka z klasy 1c

KLASY II:
Mistrzem klas II została Zuzia Włodek z klasy 2a
Wicemistrzami zostali: Paulinka Kukułka z klasy 2b i Lenka Ziaja z klasy 2c

KLASY III:
Mistrzem klas III został Szymon Woźniak z klasy 3a
Wicemistrzem został Szymon Kozioł z klasy 3b

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA