winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

20181123 091600Biedronka ma Gang Słodziaków, a my mamy swój Gang Pluszaków - i to jaaaaaaaaaaakich wyjątkowych! 23 listopada w naszej szkole bohaterami były właśnie cudowne, milusie pluszaki. Już od rana szkolne korytarze wypełniły różnokształtne i kolorowe misiaki. Dzieci obejmowały swoje przytulanki, prezentowały je koleżankom i kolegom, opowiadały ich historie. W salach lekcyjnych było również kolorowo i przytulnie. Na stolikach, oprócz książek, zeszytów i niezbędnych przyborów, znajdowały się misie, dzięki czemu zwykłe klasy przypominały przytulne dziecięce pokoje, w których panowała bardzo miła atmosfera. Nasz szkolny Gang Pluszaków odwiedził każdą z klas, było bardzo wesoło i sympatycznie. Ten dzień był naprawdę niezwykły. Kolejny dopiero za rok! Już nie możemy się doczekać.

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA