winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSC 0970W grudniu został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny, którego tematem była artystyczna interpretacja słowa „Ojczyzna“. Konkurs "To Polska, moja Ojczyzna" był jedną z form uczczenia wyjątkowego zdarzenia, jakie przeżywaliśmy w tym roku - 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Ojczyzna to "kraina, która w sercu się zaczyna", jest jedyna i bliska, kojarzy się z tym, co łączy, przybliża, daje poczucie bezpieczeństwa i przynależności. Równocześnie, mimo tych elementów więzi, dla każdego oznacza coś innego. A co? O tym opowiadają prace naszych małych artystów...

Na konkurs napłynęło bardzo dużo prac i członkowie jury mieli trudny orzech do zgryzienia przy wyborze tych najlepszych. Ostatecznie przyznano następujące nagrody i wyróżnienia:

W kategorii klas I-III:

  • I miejsce: Daria Konieczna 1c
  • II miejsce: Oliwia Magiera 3b, Gabriela Chłoń 2b
  • III miejsce: Nadia Jarek 3b
  • Wyróżnienia: Kalina Jagiełło 2b, Julia Palach 2c, Paulina Kukułka 2b, Lena Ziaja 2c, Olga Hajek 1b, Szymon Kuźniar 1a, Karolina Stępak 1b, Lena Wójcik 1b, Przemysłąw Ryczek 2a, Marcel Sikorski 3a.

W kategorii klas IV-VIII:

  • I miejsce: Kacper Jeż 6a
  • II miejsce: Michalina Nowak 7c
  • III miejsce: Marcel Knapik 4c
  • Wyróżnienia: Emilia Stępak 4d, Gabriela Pawłowska 5d, Wojciech Pawłowski 4b

Nagrodzone i wyróżnione prace można było podziwiać na wystawie pokonkursowej na korytarzu szkolnym. Serdecznie gratulujemy wszystkim młodym artystom!

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA