winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSC 1692W dniach 14-15 czerwca br. Szkolne Koło Turystyczne Azymut 15 zorganizowało wyjazd do Kozieńca k. Czchowa. Grupa przybyła na miejsce po południu w piątek 14 czerwca. Chcąc zintegrować grupę i stworzyć wakacyjną atmosferę, opiekunowie- pani Anita Łabędź oraz pan Dariusz Kuta najpierw zgromadzili wszystkich przy ognisku. Wieczorem odbyła się wycieczka na górę Machulec. Chociaż nad głowami turystów przesuwały się ciemne, burzowe chmury, humory dopisywały i nie było słychać narzekania. Na nocleg udało się wrócić o suchej nodze.

Następnego dnia, po obfitym śniadaniu, była wyprawa na grzyby, w czasie której wszyscy świetnie się bawili. Będąc z dala od domu i troskliwych mam, dzieci musiały sobie przygotować obiad. Wraz z opiekunami gotowały więc spaghetti, które smakowało wybornie.

Ostatnim punktem programu był zwiedzanie zabytkowej baszty w Czchowie.

Ten krótki wypad dostarczył wszystkim niezapomnianych wrażeń i pozwolił poczuć przedsmak zbliżających się wakacji.

 

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA