Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Internetowy

festiwalUczniowskie zespoły z klas 7c, 7a oraz 8a reprezentowały Szkołę Podstawową nr 15 im. Józefa Bema w Ogólnopolskim Wiosennym Festiwalu Internetowym zorganizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej w dniu 23 marca 2021 r.

W ramach Festiwalu zespoły rozwiązały zadania związane z tematami:

• zmiana klimatu
  • różnorodność biologiczna
  • produkcja i konsumpcja żywności
  • produkcja i konsumpcja energii

Zespół klasy 7a był reprezentowany przez  Milenę Kalinowską, Marysię  Frączek, Weronikę  Dudek, Olgę Denisiuk oraz Julię Foszcz.

W skład zespołu klasy 7c weszły uczennice: Katarzyna  Bęc, Anna Burnat, Emilia Burnat, Julia Juras, Maria Korczak, Gabriela Pawłowska, Laura Podgórska i Julia Ziaja.

Zespół klasy 8a reprezentowali: Patrycja Wentrych, Julia Wajda, Oliwia Hołda, Julia Kasprzykowska oraz Kamil Łachut.

Ponieważ zgłosiło się 80 zespołów, reprezentanci naszej szkoły musieli wykazać się dużym zaangażowaniem oraz wiedzą i umiejętnościami. Sprostali zadaniu, dzieląc się nie tylko wiedzą, lecz także poglądami i opiniami.

Wszyscy uczestnicy Festiwalu otrzymali zaświadczenia.

Gratulacje wszystkim zespołom złożyła p. Anita Jasiewicz-Łabędź, która pełniła rolę opiekuna.

My także dołączamy się do gratulacji, wyrażając podziw nie tylko dla wiedzy, jaką uczniowie zaprezentowali, ale także dla odwagi - niezbędnej w podejmowaniu rywalizacji.