winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

01 konkurs plastycznyW dniu 5 marca br. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny zorganizowany przez bibliotekę szkolną dla uczniów klas 1–3. Temat konkursu nawiązywał do zagrożeń czyhających na dzieci w Internecie, a jego tytuł brzmiał: „Ty, wirusie, jesteś zły!”. Powstałe prace miały przedstawiać jedno z zagrożeń występujących w sieci. Zadaniem uczestników było przedstawienie go  w formie „złego wirusa”.

Celem konkursu było uświadomienie niebezpieczeństw, na jakie narażeni są internauci. Do biblioteki wpłynęło aż 135 prac.

Oto wyniki:

1 miejsce       Amelia Kopeć kl. 2b

                        Sara Gliksman kl. 3c

2 miejsce       Jagoda Dziaduła kl. 2b

                        Emilia Hołda kl. 3a

3 miejsce       Katarzyna Gryboś  kl. 3a

                        Olga Hajek kl. 3b

                        Bartosz Idzik kl. 3b

Wyróżnienia: Joanna Tomasiewicz kl. 1a, Emilia Tokarz kl. 1b, Marcin Skoczeń kl. 1b, Natalia Kolawa kl. 1c,  Hubert Patorski kl. 2a, Filip Setlak kl. 2a, Zofia Wałęga 2b, Emilia Gawiak kl. 2c, Milena Tryba kl. 3b.

Konkurs organizowany był w ramach akcji (Ty)Dzień Bezpiecznego Internetu 2021.

Laureatom serdecznie gratulujemy, a wszystkich zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA