winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

MariuszZ niekłamaną radością i dumą informujemy, że pracujący w naszej szkole katecheta, pan Mariusz Łabuz, zwyciężył w plebiscycie Mój Katecheta - słucha, rozumie, towarzyszy.

Plebiscyt został zorganizowany przez RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz. Patronem wydarzenia był biskup tarnowski Andrzej Jeż.

Nadrzędnym celem przedsięwzięcia było poszukiwanie osób, które mogłyby się stać autorytetami dla młodych ludzi, często zagubionych na życiowych ścieżkach.

Pan Mariusz zwyciężył w kategorii: Katecheta świecki od edukacji przedszkolnej i podstawowej, region tarnowski. Oddano na niego 40,85% wszystkich głosów.

Warto zaznaczyć, że Laureat jest człowiekiem bardzo skromnym, a jednocześnie bardzo empatycznym, otwartym na innych i ich potrzeby.

Jest bardzo lubiany przez dzieci i młodzież, cieszy się ich szacunkiem i zaufaniem. Prowadzone przez niego zajęcia są ciekawe i atrakcyjne, m.in. dzięki korzystaniu z nowoczesnych technologii.

Pan Łabuz w swojej pracy szczególną troską otacza uczniów mających trudną sytuację rodzinną lub problemy edukacyjne. Młodzież chętnie angażuje się w przygotowywane przez niego uroczystości szkolne, wśród których najpiękniejsze i najbardziej wzruszające są bożonarodzeniowe jasełka.

            Panu Mariuszowi serdecznie gratulujemy, życząc zdrowia, kolejnych sukcesów i satysfakcji płynącej z codziennej pracy z dziećmi.

Dokładniejsze informacje pod linkiem:

https://www.rdn.pl/religia/znamy-zwyciezcow-radiowego-plebiscytu-na-najlepszego-katechete

NOWY SYSTEM.NAUCZANIA