winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

26 i 27 września 2022 r. w klasach drugich odbył się konkurs języka angielskiego „Alfabet & Literowanie”, w którym wzięło udział 48 uczniów. Rywalizacja odbywała się systemem pucharowym, czyli zwycięzca pary przechodził do następnego etapu. Tym sposobem wyłoniliśmy mistrzów znajomości alfabetu angielskiego i literowania wyrazów:

Klasa 2a

I Filip Barnaś
II Aleksander Grzesik
III Mikołaj Januś

Klasa 2b

I Liliana Szczyrek
II Mieszko Mikoś
III Zosia Łaskawska

Klasa 2c

I Dominik Kot
II Jessica Janeczek
III Bartek Brzeziński

Laureaci otrzymali dyplomy i książki ufundowane przez Radę Rodziców, a wszyscy wyróżniający się wiedzą i umiejętnościami uczestnicy - oceny celujące. Gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach języka angielskiego!