Marzenia się spełniają

W dniu 13.10.2022 uczniowie klasy 5c pod opieką wychowawcy p. A. Jasiewicz-Łabędź wybrali się na warsztaty do Biblioteki Pedagogicznej. Temat warsztatów to „Czarodzieje mogą wszystko".

Pani prowadząca zajęcia zachęciła grupę do głębszych przemyśleń dotyczących marzeń, skłoniła do analizy wytworów własnej wyobraźni, przekonywała, że warto czasami zastukać w pudełko zwane wyobraźnią. Poprzez ciekawe zajęcia pokazała, że marzenia należy sprecyzować, aby móc je potem świadomie realizować i cieszyć się z faktu, że się spełniają.

Każdy z uczniów zapisał swoje największe marzenie na kartce i włożył do magicznego pudełka, zadając sobie przy tym pytanie, czy ono się spełni. Każdy z uczestników warsztatów będzie mógł się przekonać pod koniec roku szkolnego.

Warsztaty pozwoliły uczniom zajrzeć w głąb siebie. Były także okazją do zdobycia nowych doświadczeń oraz integracji zespołu klasowego.

Marzenia się spełniają