winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

W czwartek 27 października br. w naszej szkole odbyła się ceremonia ślubowania uczniów klas pierwszych. Wydarzenie to wzbudza zawsze wiele emocji zarówno wśród uczniów i nauczycieli, jak i wśród rodziców.

Podczas tego podniosłego wydarzenia pierwszoklasiści zostali przyjęci do naszej społeczności szkolnej. Część artystyczną rozpoczęli uczniowie klas drugich, którzy na wstępie powitali swoich młodszych kolegów i zaprezentowali krótki program. Następnie głos zabrała pani wicedyrektor Bogusława Hołda. która skierowała serdeczne słowa do pierwszoklasistów. Po zakończeniu tej części uroczystości uczniowie klas pierwszych zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Ich występy zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Część oficjalną rozpoczęło odśpiewanie hymnu państwowego. Następnie pierwszoklasiści złożyli uroczyste przyrzeczenie. Ślubowali być dobrymi uczniami i Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę i klasę. Potem pani wicedyrektor za pomocą dużego czerwonego ołówka pasowała ich na uczniów „Piętnastki”. Każdy pierwszoklasista otrzymał okolicznościowy dyplom potwierdzający jego przynależność do braci uczniowskiej. Uroczystość zakończyła się wspólnym pamiątkowym zdjęciem na tle okolicznościowej dekoracji.

Ślubowaniu towarzyszyła radosna i miła atmosfera. Pierwszoklasistom życzymy powodzenia w zdobywaniu wiedzy i umiejętności współistnienia w gronie koleżanek i kolegów. Ich rodzicom i nauczycielom – cierpliwości, wytrwałości i niekończącej się satysfakcji.

Więcej zdjęć na Facebooku Szkoły: https://www.facebook.com/profile.php?id=100039449362256

gdyliczy sie czas