winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

3…2..1… Start! I odpaliła – nasza szkolna międzyklasowa rakieta. Piękna, kolorowa, wieloelementowa – powstała dzięki pomysłowości i zaangażowaniu reprezentantów klas 4–8 podczas warsztatów przeprowadzonych przez p. Jolantę Szarkowicz–Bacę i p. S. Chrapustę.

Uczniowie wspólnie zaprojektowali i wykonali rakietę, która w Tygodniu Uczniowskiej Supermocy miała szczególną wymowę. Nasza symboliczna rakieta została wybudowana dzięk kreatywności i współpracy, napędzana naszymi supermocami pozwala wzbić się i sięgnąć gwiazd, zrealizować nasze marzenia, cele, plany. Cieszymy się, że w pracach swoimi pomysłami i pomocą wspierali nas koledzy z Ukrainy. Końcowy efekt naszych wysiłków i starań można podziwiać na szkolnym holu – tam nasza rakieta stoi otoczona gwiazdami, z których każda świeci swoim pięknym, niepowtarzalnym blaskiem.

gdyliczy sie czas