winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

biznes1Na przełomie kwietnia i maja uczniowie klas IV i V naszej szkoły wzięli udział w konkursie na najpiękniejszy obrazek z elementem kolorowanki pod hasłem „Mój pomysł na biznes". Uczestnicy konkursu wykazali się niezwykłą pomysłowością , w efekcie czego powstało wiele innowacyjnych pomysłów na tarnowski biznes.


Padły propozycje: Tarnobusa, Centrum Plastycznego, Tarnowskiego kina samochodowego, symulatora lotów kosmicznych i wiele innych. Jury najbardziej spodobały się prace przedstawiające propozycję Tarnowskiego Centrum Kultury i Nauki oraz Park dla Zwierząt. Autorki tych prac Olga Ciochoń i Oliwia Gawlik zajęły kolejno - I miejsce i II miejsce.
Olga wspólnie z Olliwią odbiorą dyplomy i nagrody na uroczystości w Teatrze Tarnowskim w dniu 20 maja 2014.
Konkurs zorganizowało Stowarzyszenie Podaruj Dzieciom Promyk Słońca pod patronatem Urzędu Marki Miasta Tarnowa.