winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSCF5902W marcu i kwietniu bieżącego roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Dzieckiem być..." – „W barwnym świecie bajek Tuwima" zorganizowanym przez Zespół Szkół Plastycznych w Tarnowie, objętym Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Tarnowa. Konkurs składał się z dwóch etapów: I - szkolny, II – warsztaty.

W kategorii Maluch, w I etapie Konkursu, spośród 324 prac zakwalifikowało się do kolejnego etapu 15 prac plastycznych. Autorką jednej z tych prac była uczennica naszej szkoły Julia Iwaniec z klasy III c pod opieką p. Marioli Szczepańskiej – Flądro. W nagrodę Julia wzięła udział w warsztatach plastycznych w Zespole Szkół Plastycznych w Tarnowie, gdzie pod okiem nauczycieli plastyków wykonała następną, szczęśliwą pracę II etapu tego konkursu. 31 marca 2014r. w Zespole Szkół Plastycznych w Tarnowie odbyło się uroczyste podsumowanie II etapu konkursu. W kategorii „Maluch" Julia Iwaniec zajęła III miejsce wśród 15 uczestników swojej kategorii. Brawo! Gratulujemy!
Uczennice naszej szkoły, których prace zostały zakwalifikowane do wystawy pokonkursowej to: Weronika Klich i Aleksandra Kocik z klasy III c, których opiekunem była również p. Mariola Szczepańska - Flądro.

DSCF5903 DSCF5904