winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSCF646729 maja br. w Pałacu Młodzieży w Tarnowie, odbył się XII finał Akcji „Drzewko za butelkę”. Jak co roku podczas finału w Ogródku Jordanowskim zostało zasadzono drzewko, które jest symbolem akcji. W ramach prowadzonej przez Branżową Organizację Odzysku S.A., lokalnego koordynatora, XII edycji Akcji „Drzewka za butelkę” wzięło udział 35 placówek edukacyjnych, które w sumie zebrały 454,454 szt. butelek typu PET.

 

Nasza szkoła okazała się NAJLEPSZA!!! Za zajęcie I miejsca otrzymaliśmy czek na sumę 2 tysięcy złotych, ufundowany przez Branżową Organizacje Odzysku S.A.

W trakcie finału zostały również rozdane nagrody i wyróżnienia dla najlepszych zbieraczy, wśród których, na drugim miejscu, znalazła się uczennica kl.1b naszej szkoły - Zuzia Wawrzon!