winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

DSCF6660W sobotę, 7 czerwca br. odbył się w naszej szkole kolejny piknik rodzinny. Hasło tegorocznej imprezy brzmiało: „Żyj zdrowo i kolorowo”

Na szkolnym podwórku ustawione były stoiska oferujące ciasta, napoje, kiełbaski, bigos, zabiegi upiększające, zabawki a nawet zawody strzeleckie. Nasi uczniowie, ich rodzice i dziadkowie chętnie korzystali z tej oferty. Sporym zainteresowaniem cieszyły się różnego rodzaju konkursy i zawody sportowe.

 

W konkursie na Plakat rodzinny I miejsce zajął: Karol Brożek z klasy IIa z mamą Moniką, II miejsce- Emilka Góryjowska z klasy IVb z mamą Karoliną, III miejsce natomiast przypadło Weronice Bełzowskiej z klasy   z mamą Anią. Wyróżnienie w tym konkursie otrzymali: Feliks Kulczyk z klasy IIa z mamą Kasią i bratem Antosiem oraz Paweł Białas z mamą Joasią.

Nauczyciele języka polskiego, pani bibliotekarka, pani logopeda oraz przedstawiciel Rady Rodziców stanowili jury, którego zadaniem było wybranie najciekawszego  wiersza dotyczącego zdrowego stylu życia. Decyzją jury I miejsce przypadło uczennicy klasy VIc Lenie Hańbickiej, II- Zuzi Chmurze z klasy IVb,  III- Emilce Góryjowskiej z IVb.

Wyróżnienie otrzymali: Zuzia Nowak, Daniel Setlak z klasy IIIa.

Nauczycielki przyrody, Zdzisława Księżyk i Elżbieta Ogrodnik przeprowadziły quiz przyrodniczy, a panie Grażyna Barnaś i Mariola Szczepańska- Flądro  oraz pielęgniarka szkolna, pani Danuta Grzebieniowska czuwałynad przygotowaniem zdrowego i kolorowego menu. W kategorii klas IV-VI wszyscy okazali się mistrzami, więc jury wszystkim przyznało I miejsce. Uczniowie klas I-III przygotowywali zdrowe i kolorowe kanapki. Najsmaczniejsze i najładniejsze kanapki zrobili uczniowie klasy IIa Zuzia Łabno i Karol Brożek.   Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia.

Dużą widownię zgromadziły prezentacje piosenek oraz pokazy tańca towarzyskiego w wykonaniu uczniów  klas Ia, IIIb i Ib a także mini playback show i teledysk.

Nauczyciele wychowania fizycznego Józef Bommersbach i Paweł Pecka przeprowadzili zawody sportowe, podczas których emocje kibiców sięgnęły zenitu. Wszyscy uczestnicy konkursów i  pokazów otrzymali z rąk pani Dyrektor pamiątkowe dyplomy. Piknik był  okazją do spotkania i wspólnej zabawy starszych i młodszych. Nikt się nie nudził ani nie narzekał, nawet pogoda dopisała.  Do zobaczenia za rok!