winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

22-zakonczenieW dniu 27 czerwca 2014 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014. W uroczystości uczestniczyli uczniowie klas trzecich i piątych, przedstawiciele Rady Rodziców, rodzice uczniów klas trzecich oraz dyrekcja i grono pedagogiczne. Podczas części oficjalnej Pani Dyrektor, mgr Teresa Kot podziękowała za pracę wychowawcom i uczniom, a także podkreśliła osiągnięcia uczniów klas trzecich oraz bardzo dobre wyniki, jakie uzyskali uczniowie ze sprawdzianu trzecioklasisty. Następnie wręczyła statuetki ,,Wzorowy uczeń" wyróżnionym uczniom oraz listy gratulacyjne ich rodzicom. Rodzice, którzy przez kolejne trzy lata pobytu swych pociech w szkole wspierali pracę nauczycieli i szkoły, otrzymali w podziękowaniu z rąk Pani Dyrektor dyplomy.
W drugiej części uroczystości uczniowie klas trzecich zaprezentowali część artystyczną, w której przedstawili elementy osiągniętych umiejętności podczas pierwszego etapu edukacji.