Szkolny konkurs plastyczny „Mój patron - generał Józef Bem” dla dzieci z klas I-VI SP Nr 15

bem-plastycznyOrganizator konkursu:
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Gen. Józefa Bema w Tarnowie

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w Szkolnym Konkursie Plastycznym, który odbędzie się w ramach obchodów Święta Patrona Szkoły.

1. Tematyka konkursu:
    Tematem konkursu plastycznego „Mój patron – Generał Józef Bem” jest wykonanie portretu naszego patrona Józefa Bema bądź wybranej sceny z jego życia.
  2. Uczestnicy konkursu:
    · Konkurs plastyczny skierowany jest do uczniów klas I-VI naszej szkoły
  3. Termin:
    · Czas nadsyłania prac: od 10 lutego do 13 marca 2015r.
    ·  Rysunki należy dostarczyć w określonym terminie do p. Jolanty Szarkowicz-Baca
  4. Zasady konkursu:
    · Technika wykonania prac jest dowolna, ale powinna być interesująca i atrakcyjna. Należy pamiętać o podstawowych zasadach: estetyki i staranności, pomysłowości, ciekawej kolorystyce itp.
    · Prace konkursowe powinny być wykonane na formacie:
    - klasy I-III – A4
    - klasy IV – VI - A3
    · Prace mają być wykonane indywidualnie i samodzielnie
    · Każda zgłoszona do Konkursu praca plastyczna powinna być opisana na odwrocie. Powinny się tam znaleźć: imię i nazwisko autora pracy oraz jego klasa.
  5. Nagrody:
    · Laureaci i autorzy wyróżnionych prac otrzymają dyplomy i  nagrody,  które zostaną wręczone podczas  Święta Patrona Szkoły.