winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

dscf9278W dniu 6 marca 2015 r. w hali TOSIR w Tarnowie odbyły się Mistrzostwa Tarnowa w mini piłce siatkowej chłopców. Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 15 w grupie wygrała najpierw 2:0 w setach ze Szkołą Podstawową Nr 18, a następnie pokonała Szkołę Podstawową Nr 3 ( 2:0) i awansowała do gry o medale. W dalszej fazie rozgrywek drużyna naszej Szkoły uległa Szkole Podstawowej Nr 2 0:2 w setach, a następnie po zaciętym i wyrównanym meczu przegrała 1:2 w setach z zwycięzcami Mistrzostw Tarnowa - Szkołą Podstawową Nr 20 .

Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 15 grała w następującym składzie:

  • Kwarciński Patryk - klasa 6A
  • Wajda Patryk - klasa 6A
  • Hońdo Jakub - klasa 6C
  • Słowik Kacper - klasa 6B
  • Świędrych Krzysztof - klasa 6B
  • Bajgier Kacper - klasa 6C
  • Mróz Igor klasa – klasa 6C
  • Wnęk Krystian - klasa 6C
  • Baca Mateusz - klasa 5B
  • Zacharek Nikodem - klasa 5B

Opiekunem, który przygotował Reprezentację Szkoły, był p. Paweł Pecka.

gdyliczy sie czas