winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

04 osiemnastka

W dniu 8 maja w ramach projektu „Osiemnastka na tropie talentów", uczennice naszej szkoły Donata Jaworek (VIb) i Oliwia Gawlik (VIb) wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „ŚWIAT MALOWANY KOLORAMI WIOSNY". W tym dniu obie dziewczynki wraz z osiemnastoma przedstawicielami innych tarnowskich szkół podstawowych stanęły wobec niełatwego wyzwania. Ich zadaniem było narysowanie w ciągu dwóch godzin wiosennego pejzażu. Do wykonania tej pracy młodzi artyści musieli użyć pasteli olejnych. Poziom artystyczny powstałych w tak krótkim czasie prac był wysoki. Ogromną radość sprawiło nam docenienie naszej uczennicy Donaty Jaworek z klasy VIb. Ona właśnie zdobyła zaszczytne II miejsce, pokonując kilkunastu młodych artystów. Gratulujemy Donacie i życzymy jej dalszych sukcesów artystycznych!

07 osiemnastka 07 osiemnastka 07 osiemnastka 07 osiemnastka 07 osiemnastka