winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

dscf3481Dnia 19 maja 2015r. uczniowie klasy 5b z wychowawczynią, p. Angeliką Szumlańską uczestniczyli w ognisku klasowym, które odbyło się w gospodarstwie agroturystycznym „Dziki Bór” w Wał Rudzie. Jest to szczególnie urokliwe miejsce z racji lokalizacji oraz zagospodarowania. Znajduje się tutaj mini zoo z ciekawymi gatunkami zwierząt, wieża widokowa na okolice Zabawy a także miejsce na ognisko i do gry w plażową piłkę siatkową.
Impreza tradycyjnie rozpoczęła się od pieczenia kiełbasek. Chłopcy i dziewczyny grali w piłkę, bawili się wspólnie i zajmowali się zwierzętami. Prawdziwą atrakcją była przejażdżka po okolicy specjalnym pojazdem. Dla większości dzieci było to pierwsze spotkanie z tego typu środkiem transportu. Wszyscy w wesołych nastrojach wrócili bezpiecznie do domu, marząc, że kiedyś znowu tam pojadą.