winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

dscf0107Mamy już wyniki konkursu plastycznego zorganizowanego przez bibliotekę szkolną pt.: „Kot pocztowy”. Ilość prac przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów i jury konkursowe miało nie lada problem z wyłonieniem zwycięzców. 3 czerwca w świetlicy szkolnej miało miejsce uroczyste jego podsumowanie, które uświetniła swoją obecnością Pani Wicedyrektor Barbara Tyka. Oto wyniki:

 1. Michalina Nowak 3c
 2. Emilia Gut 1c
  Maciej Kwiecień 2c
 3. Antoni Kulczyk 1c
  Nikola Dudek 2b
  Karol Słobodzian 1b

Wyróżnienia:

 • Wiktoria Jarema 3c
 • Dorian Szczygieł 1a
 • Katarzyna Bęc 1d
 • Zuzia Wawrzon 2b
 • Natalka Nowak 2b
 • Emilka Krzemińska 2b
 • Szymon Złotnicki 1b
 • Wanessa Kasprzak 3a
 • Ania Górska 1c
 • Oskar Cudek 3b
 • Amelka Danek 1a

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!