winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

dscf0159Z okazji zbliżającej się premiery „Przygód Pędrka Wyrzutka” Tarnowski Teatr im. L. Solskiego ogłosił konkurs plastyczny dla najmłodszych miłośników teatru pod hasłem: „Kim jest Pędrek Wyrzutek?”. Pędrek Wyrzutek  to postać niezwykła. W zależności od tego kogo pytał o zdanie. Był po części człowiekiem, psem, słowikiem i rybą. Ludzie, bowiem widzieli w nim psa; dla psów był słowikiem, a dla słowików rybą. Uczniowie czterech klas naszej szkoły: 1B, 1D, 2B I 2C, pod czujnym okiem pań wychowawczyń, wzięli udział w tym przedsięwzięciu. W nagrodę wszyscy uczestnicy otrzymali darmowe bilety na spektakl! 8 czerwca uczniowie wraz z wychowawczyniami obejrzeli zabawne przedstawienie, a następnie mogli podziwiać swoje prace w foyer teatru. Koordynatorem konkursu na terenie szkoły była p. Agnieszka Białek.