winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

goryjowski 77123 czerwca 2015r. uczniowie klasy 4a oraz wychowawczyni, p. Karolina Góryjowska odwiedzili Radio Kraków S.A. odział w Tarnowie, gdzie pracę  osób: przygotowującej i czytającej najnowsze informacje z miasta i okolic; przygotowującej i przeprowadzającej wywiady z ciekawymi ludźmi oraz odpowiedzialnej za dźwięk, przybliżył nam w bardzo interesującej rozmowie pan Piotr Kopa  – dziennikarz radiowy. Wszyscy uczniowie mogli zaobserwować pracę dziennikarza radiowego w czasie nagrywania serwisu informacyjnego. Każdy miał również możliwość przymierzenia się do pulpitu redaktorskiego. Na tarnowskim Rynku uczestnicy wycieczki obejrzeli wystawę fotografii „Tarnów 1990 – 2015”. Dzieci miały okazję prześledzić zmiany, jakie zaszły w naszym mieście w ciągu 25 lat. Na zakończenie wycieczki były zimne  lody o różnych smakach – słodki akcent niedawnego Dnia Dziecka.