winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

01a tarnowska marka18 czerwca w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie odbyła się uroczysta Gala, w czasie której pełnomocnik prezydenta ds. kultury, p. Krystyna Latała uhonorowała tarnowskich uczniów za szczególne osiągnięcia w dziedzinie sportu, kultury, nauki oraz rozrywki. Uroczystość rozpoczął występ Pawła Mazura wraz z zespołem, następnie p. Krystyna Latała przyznała honorowe tytuły Tarnowskiej Marki Talentu 2015 prawie 300 uczniom tarnowskich szkół. Z naszej szkoły zaszczytne odznaczenie otrzymali: Miłosz Adamczyk 6c, Amelia Okarma 6b, Kuba Hońdo 6b, Emilia Góryjowska 5b oraz Maja Gawlik 4b.

Wszystkich nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Jako szkoła zostaliśmy wyróżnieni listem gratulacyjnym od Stowarzyszenia Podaruj Dzieciom Promyk Słońca, książką Krzysztofa Ziemca z dedykacją autora, okolicznościowym medalem, a także pełnym serdeczności listem od Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty oraz podpisanym przez znaną aktorkę Martę Żmuda-Trzebiatowską listem od Agencji Aktorskiej zachęcający do podejmowania działań na rzecz własnego rozwoju.