winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

dscf9619Z okazji tegorocznych obchodów Dnia Ziemi we wszystkich klasach V-VI przeprowadzono Test Wiedzy Ekologicznej. Najlepszym ekologiem naszej szkoły okazał się uczeń klasy VIb Krzysztof Świędrych. Równie rozległą wiedzą z zakresu ekologii wykazał się uczeń kl. VI c Dawid Dulian.
Ponadto uczące przyrody, p. Zdzisława Księżyk i Elżbieta Ogrodnik wśród uczniów klas IV-VI ogłosiły konkurs plastyczny pod hasłem towarzyszącym tegorocznym obchodom Dnia Ziemi – „ Z energią zmieniamy źródła”. Prace były wykonane na bardzo wysokim poziomie, co skłoniło jurorów do przyznania dwóch pierwszych miejsc dla uczennic: Weroniki Bonkowskiej i Aleksandry Walat z klasy 5a (praca zbiorowa) oraz Juli Iwaniec z klasy 4c, dwóch drugich miejsc dla Emilii Góryjowskiej z klasy 5b i Kingi Starzyk z klasy 4c. Miejsce III przyznano uczennicy Izabeli Rymanowskiej z kl. Vc. Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe i drobne upominki.
Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.