winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

15pozegnanie klasa vi"Mamma mia!- to już koniec" . Pod takim hasłem zakończył edukację w naszej szkole rocznik 2002. 25 czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie klas szóstych. Na uroczystość licznie przybyli rodzice uczniów, chcąc towarzyszyć swoim pociechom w tak ważnej dla nich chwili. Dyrektor szkoły- mgr Teresa Kot w swoim przemówieniu podsumowała osiągnięcia uczniów, podkreśliła ich wysokie tegoroczne wyniki ze sprawdzianu oraz podziękowała nauczycielom za ich pracę. 22 uczniów odebrało z rąk Pani Dyrektor Złote Tarcze i nagrody, a rodzice uczniów - listy gratulacyjne i podziękowania.

Oto nagrodzeni:

Klasa 6A:

1. Monika Dziura
2. Aleksandra Kielar
3. Kinga Kozińska (najwyższa średnia w szkole – 6,0)
4. Patryk Kwarciński
5. Monika Marek
6. Jakub Rewicz
7. Michał Szczebak

Klasa 6b:

1. Bartłomiej Dziodzio
2. Oliwia Gawlik
3. Kinga Niemiec
4. Aleksandra Pazdro
5. Jadwiga Zabiega
6. Krzysztof Świędrych

Klasa 6c:

1. Miłosz Adamczyk
2. Martyna Chmiel
3. Dawid Dulian
4. Gabriela Gancarz
5. Wiktoria Szwedo
6. Patrycja Truchan
7. Emilia Wiatr
8. Aleksandra Wrona

PRYMUSEM SZKOŁY został Jakub Hońdo


Część artystyczna przygotowana wspólnie przez uczniów klas szóstych przebiegała w rytmie przebojów ABBY. Do występów dał się również namówić nauczyciel wychowania fizycznego, pan Józef Bommersbach. Z wielkim aplauzem spotkała się prezentacja zdjęć uczniów wykonana przez panią Barbarę Hońdo. Na zakończenie zespół zaprezentował pożegnalną piosenkę "Do widzenia przyjaciele........"
Po apelu uczniowie spotkali się w klasach na poczęstunku, a potem szaleli na dyskotece. Było miło, radośnie - tylko czemu niektórym „pociły" się oczy?
W piątek 26 czerwca spotkali się po raz ostatni ze swoimi wychowawcami i odebrali z ich rąk świadectwa ukończenia szkoły.