winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

dscf2201Miesiąc luty upłynął w naszej szkole pod hasłem bezpiecznego i pozytywnego Internetu. Zgodnie z ideą, która przyświecała tegorocznemu Dniu Bezpiecznego Internetu, poprzez udział w różnorakich działaniach, uczniowie naszej szkoły starali się dostrzec, że lepszy internet zależy od jego użytkowników, czyli od nas.

Niezmiernie ważne jest, aby korzystajacy z Internetu przestrzegali zasad dobrego zachowania, które obowiązują w sieci – tzw. Netykiety. Jej właśnie dotyczył mini konkurs skierowany do uczniów klas I – VI naszej szkoły. Spotkał się on z dużym zainteresowaniem – wzięło w nim udział 86 uczniów.

Uroczyste rozstrzygnięcie zmagań konkursowych miało miejsce w dniu 23 marca 2016 roku. Nagrody i dyplomy zostały przyznane następującym uczniom:

  • Patrycja Wentrych – klasa IIIa
  •  Emilia Zych - klasa IIc
  • Adrian Skrobiś - klasa Ia

Wręczono również dyplomy klasom, które najliczniej wzięły udział w konkursie: IIIa, IIIb, IId i IIa. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczniom, wyróżnionym klasom, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Podziękowania ślemy też pod adresem wychowawców, którzy zmobilizowali swoich uczniów do tak aktywnego udziału w konkursie.

Oganizator konkursu: Jolanta Szarkowicz - Baca

gdyliczy sie czas