winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

dsc 0854Uczeń klasy III b Wojtek Procyk swoją przygodę z fotografią rozpoczął we wrześniu 2015 r. zapisując się na zajęcia pod kierunkiem instruktora mgr Tadeusza Koniarza w Pracowni Fotografii Cyfrowej i Tradycyjnej w Pałacu Młodzieży w Tarnowie. Ostatni wieczór ferii zimowych spędził wraz z innymi młodymi adeptami fotografii na VI Koncercie Charytatywnym w Skrzyszowie, na którym wystąpiła Anna Wyszkoni.

Pobyt na koncercie zaowocował ciekawym i niepowtarzalnym zdjęciem artystki. Zdjęcie to zatytułowane przez Wojtka „Promienie” wzięło udział w VII Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Twarze” zorganizowanym przez Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Skrzyszowie. Na konkurs nadesłano 557 prac prezentowanych w dwóch kategoriach wiekowych przez 113 autorów. Zdjęcie Wojtka zdobyło wyróżnienie. Wernisaż wystawy fotograficznej oraz wręczenie nagród odbyło się 20 marca 2016 r. w foyer Tarnowskiego Teatru. Fotografia dla Wojtka to hobby, pasja, sposób na ciekawe spędzenie wolnego czasu. Wojtek jest dobrym obserwatorem, stara się patrzeć na rzeczy i ludzi nieco inaczej, zawsze szuka niecodziennego punktu odniesienia – to właśnie sprawia, że jego fotografie są ciekawe i niepowtarzalne. Ostatnio z zapałem fotografował występy wychowanków pracowni artystycznych Wiosna Talentów 2016 w Pałacu Młodzieży. Na scenie wystąpił również kolega z klasy Jakub Florek, który prezentował swoją umiejętność gry na gitarze. Gratulujemy obu chłopcom i życzymy dalszych sukcesów. Zdjęcia wykonane przez Wojtka można oglądnąć na jego blogu wojtekfoto.c0.pl

gdyliczy sie czas