winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

26W dniach 11, 12 i 13 maja 2016 r. uczniowie kl. 4c i 5a z wychowawcami p. J. Bommersbachem i p. K. Góryjowską udali się na wycieczkę do Białego Dunajca. Pierwszego dnia, po zakwaterowaniu się w pokojach poszli spacerkiem do Term Podhalańskich w Szaflarach, gdzie spędzili prawie 3 godziny na zabawie w ciepłych źródłach i korzystaniu z dobroczynnego wpływu na system odporności.
Wieczorem gry i zabawy na boisku przy ośrodku zakończyła dyskoteka.


Drugiego dnia, po wspaniałym śniadaniu udali się trasą z Dunajca, przez Gliczarów Dolny, Gliczarów Górny, zdobywając tzw. „Ścianę płaczu” oraz podziwiając piękne widoki ośnieżonych Tatr, Gorców i Beskidów, by wrócić inną trasą do Białego Dunajca. Gry i zabawy na boisku przy ośrodku zakończył grill w bacówce z pyszną pieczoną kiełbaską.
Trzeciego dnia, po śniadaniu i pożegnaniu się z właścicielem pensjonatu, udali się do Zakopanego, gdzie odwiedzili zabytkowy Cmentarz Zasłużonych na Bęksowym Brzyzku, Wielką i Średnią Krokiew oraz zakupili pamiątki na Krupówkach – jednym z najpiękniejszych deptaków Polski i po obiedzie wrócili cało, zdrowo i wesoło do Tarnowa.

gdyliczy sie czas