winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

dscf33913 czerwca uczennice klasy 5a: Anna Kozioł i Aleksandra Biga reprezentowały naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie „Czytamy fantastycznie!” w Szkole Podstawowej nr 8 w Tarnowie. Na konkurs, poza wiedzą z wytypowanych lektur, trzeba było przygotować pracę plastyczną przedstawiającą współczesnego, fantastycznego rycerza. Przy plakacie, oprócz Ani i Oli, pracowała także Milena Merchut 5a oraz głównodowodząca całym projektem – Ola Broniec z klasy 5a. Dziewczyny bardzo się postarały i zostały docenione przez jury. Za pracę rycerza wraz z jego charakterystyką otrzymały I miejsce! W ogólnej klasyfikacji całego konkursu nasza drużyna zajęła III miejsce! Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów!

Dziewczęta przygotowała p. Agnieszka Białek