winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

dscf3168W dniu 18 maja 2016 roku w klasach szóstych odbyły się spotkania profilaktyczno - edukacyjne poruszające problematykę odpowiedzialności nieletnich za czyny karalne i przejawy demoralizacji. Poprowadziły je przedstawicielki Policji  z Wydziału ds. Nieletnich i Patologii – p. Agnieszka Seyrlhuber i p. Ewelina Fiszbajn.

Spotkanie to uświadomiło naszym uczniom, jak ważne jest wystrzeganie się negatywnych zachowań i opieranie się różnym zagrożeniom, którym czoła niejednokrotnie musi stawić młody człowiek. Wiedzą już oni, że warto dbać o to, aby nie wejść w kolizję z prawem, gdyż zgodnie z obowiązującymi przepisami, za wszelkie zachowania niezgodne z obowiązującymi przepisami można odpowiadać przed sądem już po ukończeniu 13 roku życia.  

Dziękujemy przedstawicielkom Policji za poświęcony czas i pouczający wykład.

 

gdyliczy sie czas