winieta-01
winieta-02
winieta-03
winieta-04

20160523 08250723 maja 2016 r. uczniowie klas: VA, VB, VIA oraz IA i IB Niepublicznego Gimnazjum „PIĘTNASTKA” wzięli udział w interaktywnych zajęciach Teatru Show „Telewizja nastolatków NTV”. Podczas warsztatów, które odbyły się w Państwowej Wyższej szkole Zawodowej, młodzież mogła zobaczyć i przede wszystkim współtworzyć różnego rodzaju programy telewizyjne. Uczniowie zamieniali się w pogodynki, dziennikarzy sportowych czy komentatorów. Kinga Karaś i Mateusz Brzeski wyśmienicie odnaleźli się w roli pogodynek.

Amelia Tatarczuch, Monika Dziura, Julia Peciak oraz Wojciech Kuta reklamowali przedmioty codziennego użytku. Jakub Tylutki przeprowadził wywiad z panią Karoliną Góryjowską, natomiast Michał Gałuszka rozmawiał z panią Ewą Chochołowicz. W role kolejnych dziennikarzy wcielili się m. in. Jakub Kociuba, Jan Wiejaczka, Daria Baut oraz Emila Wiatr. Na zakończenie uczniowie prezentowali swojej talenty, Jakub Rems zatańczył break dance, Kinga Karaś zarecytowała wiersz, a Emila Wrońska zaśpiewała piosenkę. Zajęcia były rejestrowane przez kamery i na koniec uczniowie zobaczyli zmontowany serwis informacyjny stacji NTV z ich udziałem.

gdyliczy sie czas